DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 24.08.2008 09:42:07
Vše o mě a mojich hovnech
Základy hovnologie
Děkuji Vám za navštívení těchto stránek

Hovno - pojem třetího tisíciletí

Po důkladné historicko-společenské analýze dějin hovna můžeme konstatovat, že po pádu otrokářské společnosti začínají upadat i lidské znalosti a schopnosti využití hovna v procesu společensko-ekonomického růstu. Podíváme-li se na jeho podstatu, vidíme, že se týká úplně každého jedince, a to nejen lidského, ale i zvířat. Hovno se tedy stává společným pojítkem mezi přírodou a člověkem. Ani to, že opice začaly chodit vzpřímeně a staly se lidmi, je neoprostilo od hovem. Neuvědomení si této symbolické rovnosti jak mezi lidmi, tak mezi člověkem a zvířetem, způsobilo, že středověk trval hafo století, a zároveň je to příčinou současných ekologických nevyrovnaností.

Společensko-ekonomický význam hovna

Ačkoli si to mnozí neuvědomují, hovno se v době novověku (a částečně již dříve) stalo předmětem big businessu. Z hlediska obchodního zde nalezneme dva pohledy:
 
Pohled přímého obchodu - jedná se o směnu hovna za peníze, zpravidla se jedná o hovna zvířecí, někdy též nazývaná jako hnůj.
Pohled nepřímého obchodu - je nejvýznamnější složkou všech světových ekonomik, o nepřímém zisku z hovna se podrobněji rozepíšeme v následujícím odstavci.
Nepřímého obchodu využívají především výrobci záchodů. Dalším významným produktem jsou toaletní papíry či osvěžovače vzduchu, dále pak WC gely apod. Bez hovna by všichni tito výrobci zkrachovali, zaměstnanci by se ocitli na dlažbě a nakonec by se z toho stejně všichni posrali! Díky psím hovnům zase bohatnou výrobci čističů obuvi. Samostatnou kapitolou se stávají hovna ptačí. Bez nich by neexistovaly firmy vyrábějící speciální antihovnivé šampony (každý již jistě zažil nepříjemnou zkušenost) či restaurátoři soch a jiných posrávaných uměleckých děl. Jak jsme si tedy mohli všimnout, význam hovna je tak široký, že zasahuje od ekonomického vývoje lidstva po umění.

Hovno v teorii a v praxi

Teoretický model hovna formuloval ve své teorii relativity již Albert Einstein. Po dlouhých letech studií a nejrůznějších pokusů vyslovil hypotézu (uznávanou dodnes), že velikost, hmotnost i čas vysraného hovna jsou relativní a s ním ekvivalentně i jeho energie. Co však pro nás znamenají tyto poznatky v praxi?

Z praktických zkušeností si každý z nás musí tuto teorii doplnit o určité limity. Albert Einstein totiž vycházel z poznatku, že světlo se ve všech vztažných soustavách pohybuje stejnou rychlostí. Opomenul však fakt, že žádný živý tvor není schopen srát rychlostí světla, a tudíž mezní hodnoty daných veličin budou u hovna zcela specifické. 

Za prvé by si měl každý občan nechat udělat hovnologickou prohlídku (alespoň jedenkrát za 2 roky), aby zjistil, jaká je maximální doba, po kterou je jeho organismus schopen ponechat hovno v těle. Bez této informace by se mohl i přes dobrou znalost teorie relativity posrat. Dále by měl vědět, jakým způsobem závisí hmotnost hovna na čase, který uplynul od posledního vysrání a na množství zkonzumovaného pokrmu. To pro případ, že by se skutečně posral, aby věděl, o kolik bude lehčí, když vysype obsah kalhot. 

Lidé, kteří trpí špatnou stolicí, by se měli informovat u svého hovnologa o možnostech nápravy. Jak již bylo uvedeno, bývá tento problém podceňován a následky pak mohou být drastické (např. udušení se nadměrnými splodinami z dlouho vysrávaného hovna).

Výhody používání WC před sraním do kalhot

Přestože zde hovoříme o určitých výhodách spojených s používání sociálního zařízení, nesmíme zapomenout na fakt, že sraní do WC hovno znehodnocuje a tím i kazí výsledek celodenní práce našeho organismu. Proto podporujeme používání tzv. hovnologického záchoda. Ten se skládá z prkýnka ve výšce 1,78 m a hovnozásobníků. Hovnozásobník sahá od země až do oněch 1,78 m. Když se zcela zaplní hovny, zavolá občan Státní hovnologický úřad, který zajistí příjezd hovnocucu.

Nicméně vraťme se ke srovnání sraní do WC a do kalhot. Sraní do kalhot má tu nevýhodu, že kalhoty mají nohavice a vy byste mohli snadno o svůj výtvor touto cestou přijít. Zároveň přímo při samotném aktu, jemuž se v odborných kruzích říká posrání se, dochází k tvarování hovna v závislosti na upnutosti kalhot. To považujeme taktéž za nežádoucí. V takovémto případě se totiž zkracuje doba, po kterou užitná hodnota hovna dosahuje 100 %. Působí na to zejména následující vlivy: 
 
tělesná teplota - zapříčiňuje rychlejší zasychání hovna, tím také ztrácí svou vůni
kompresní schopnost kalhot - dělá z hovna velkou placku a hrozí jeho rozklad na hovno centrální a odštěpek
Pokud se často posráváte, může být příčinou špatný odhad času potřebného k nalezení WC. Ten si však můžete vypočítat za pomoci následujícího matematického vzorce: 

t = hmotnost hovna * tvrdost hovna / 3,14
  
Pozn.: Jako výchozí hodnota pro hmotnost a tvrdost hovna se bere naposledy vysrané hovno.

Jestli potřebujete informace nebo něco jiného pište na Jaka11@seznam.cz nebo na icq 293-518-340
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek